Sıra No Kategori Adı Soyadı Ülke Kulüp SI No Etaplar Onaylı
204 M10 Altay Kerem Şentürk TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8514625 1-2-3-4-5
102 M10 Yaşar Eymen Barak TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8105262 1-2-3-4-5
69 M12 Norbert Szocs ROU FERDİ 8506743 1-2-3-4-5
75 M12 Umut Efe Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511055 1-2-3-4-5
80 M12 Ali Çağdaş Akmeşe TUR DEMİRCİ AKINCILARI SK 1026363 2-3-4-5
285 M12 Koray Doğan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042579 1-2-3-4-5
286 M12 Yusuf Doğan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042580 1-2-3-4-5
287 M12 Yusuf Hamza Başyiğit TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042581 1-2-3-4-5
5 M12 Bora Ünal TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8509300 1-2-3-4-5
265 M12 Doruk Serbest TUR NİLÜFER YAŞAM SK 2104917 5
224 M12 Vaıos Vlochaitopoulos GRC PANHELLENİC TA LAVRİO 5
226 M12 Ikaros Chytiris GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
53 M12 Nikolay Novakov BGR SKO SINI KAMANI 8222273 1-2-3-4-5
221 M12 Szallo Csongor ROU WATCH OUT CLUJ 8506719 1-2-3-4-5
72 M12 Norbi Szocs ROU WATCHOUT ROMANIA 8506743 1-2-3-4-5
101 M12 Ali Tuna Ankıtçı TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1-2-3-4-5
76 M14 Can Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511060 1-2-3-4-5
217 M14 R.Ozan Yıldız TUR BAŞKENT HEDEF SK 8680118 1-2-3-4-5
304 M14 Toprak Nişancıoğlu TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8232302 4-5
163 M14 Düşün Ulaş Sezer TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8503886 1-2-3-4-5
173 M14 Deniz Bensan TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 7205135 1-2-3-4-5
174 M14 Mehmet Ata Cihan TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8625196 1-2-3-4-5
182 M14 Kemal Deniz San TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8501439 1-2-3-4-5
183 M14 Tamer Özgür Kahraman TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8513586 1-2-3-4-5
280 M14 Efe Bulut Koşdere TUR GÜNEŞİM GSK 8211210 1-2-3-4-5
288 M14 Eren Haman TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8509260 1-2-3-4-5
289 M14 Ali Efe Acar TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042583 1-2-3-4-5
293 M14 Rüzgar Efe Ateş TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042587 1-2-3-4-5
294 M14 Semih Kaya TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8509263 1-2-3-4-5
156 M14 Yavuz Alp Çelik TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 1409428 1-2-3-4-5
228 M14 Antonios Karras GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
230 M14 Ioannis Karras GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
231 M14 Angelos Taxiarchis Avgoustakis GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
232 M14 Athanasios Totidis GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
233 M14 Lazaros Iatridis GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
227 M14 Ioannis Pavlakis GRC PANHELLENIC TA IERAPETRA 5
235 M14 Iraklis Lampros Travlostathis GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
236 M14 Tilemachos Chytiris GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
145 M14 Ömer Altan Kazlı TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1405898 1-2-3-4-5
201 M16 İbrahim Demirci TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 1-2-3-4-5
195 M16 Eymen Vatansever TUR BOSTANLISPOR SK 8523335 1-2-3-4-5
188 M16 Mehmet Hasan Kurtulmuş TUR BURSA HEDEF GDSK 8523323 1-2-3-4-5
161 M16 Gökşin Deniz Özkan TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8521070 1-2-3-4-5
175 M16 Hüseyin Efe Gülsoy TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8503975 1-2-3-4-5
178 M16 İbrahim Aras Korkmaz TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8500746 1-2-3-4-5
308 M16 Emir Yazar TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8512534 1-2-3-4-5
8 M16 Mehmet Batuhan Demir TUR ERDEMLİ BELEDİYE SK 1-2-3-4-5
295 M16 Metehan Oğuz TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8509298 1-2-3-4-5
300 M16 Enes Ulutaş TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042589 1-2-3-4-5
151 M16 Volkan Patar TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1-2-3-4-5
177 M16 Egemen Tülek TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503720 1-2-3-4-5
100 M16 Efe Aslan TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 8509301 1-2-3-4-5
169 M16 Ahmed Bilal Çilhoroz TUR NİKSAR İMAM HATİP OO SK 8502532 1-2-3-4-5
192 M16 Sinan Atakan Şahin TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8510220 1-2-3-4-5
237 M16 Nikolaos Anastasiadis GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
96 M16 Kayra Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8501418 1-2-3-4-5
9 M18 Osman Raşit Aydın TUR ERDEMLİ BELEDİYE SK 8514576 1-2-3-4-5
301 M18 Yusuf Vurğun TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511057 1-2-3-4-5
302 M18 Zafer Uyan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8514624 1-2-3-4-5
238 M18 Angellos James Ginis GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
48 M18 Ivaylo Mandev BGR SKO SINI KAMANI 8210614 1-2-3-4-5
49 M18 Denis Novakov BGR SKO SINI KAMANI 8071030 1-2-3-4-5
133 M20 Murathan Navdar TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1-2-3-4-5
196 M20 Ahmet Efe Açıkgöz TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8521132 1-2-3-4-5
239 M20 Giorgios Malcolm Ginis - Milligan GBR PANHELLENIC TA LAVRIO 5
205 M20 Doğu Güldoğan TUR ULUDAĞ OSK 8514580 1-2-3-4-5
214 M20 Beha Arkınel TUR ULUDAĞ OSK 8503746 1-2-3-4-5
223 M20 Abdullah Can Ekiz TUR ULUDAĞ OSK 2130985 1-2-3-4-5
31 M21A Yun Han Lee TWN FERDİ 9562202 4-5
124 M21A Samet Tuğrul Kuzuoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501357 1-2-3-4-5
272 M21A Kaan Çakır TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1240458 1-2-3-4-5
113 M21A Mehmet Bulut TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646931 1-2-3-4-5
103 M21A Cengizhan Sabuncu TUR ODTÜ SK 800782 1-2-3-4-5
141 M21A Ivor Mikulčić HRV OK VIHOR 8510065 1-2-3-4-5
270 M21A Manol Milanov BGR SARNENA GORA 2008668 1-2-3-4-5
131 M21A Fatih Çıngı TUR ULUDAĞ OSK 8503775 1-2-3-4-5
197 M21A Mehmet Kocatürk TUR ULUDAĞ OSK 8514619 1-2-3-4-5
198 M21A Bayram Turan TUR ULUDAĞ OSK 8521140 1-2-3-4-5
200 M21A Yunus Burak Bilcan TUR ULUDAĞ OSK 8521116 1-2-3-4-5
212 M21A Yağızhan Mangır TUR ULUDAĞ OSK 8500734 1-2-3-4-5
213 M21A Görkem Ün TUR ULUDAĞ OSK 8514631 1-2-3-4-5
252 M21A Hüseyin Kaan Yıldız TUR ULUDAĞ OSK 8503769 1-2-3-4-5
142 M21E Aziz Kızıltaş TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511040 1-2-3-4-5
3 M21E Mücahit Özkaya TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8511044 1-2-3-4-5
306 M21E Günçe Kalyoncu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8406161 1-2-3-4-5
108 M21E Mustafa Alperen Çetinkaya TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503743 1-2-3-4-5
109 M21E Murat Arslantaş TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646927 1-2-3-4-5
110 M21E Doğukan Altun TUR JANDARMA GÜCÜ SK 6835801 1-2-3-4-5
111 M21E İsmail Kılınç TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503739 1-2-3-4-5
112 M21E Şahin Demir TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503745 1-2-3-4-5
166 M21E Cansel Saraç TUR JANDARMA GÜCÜ SK 9503736 1-2-3-4-5
26 M21E Gökhan Bıçak TUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK 8501372 1-2-3-4-5
277 M35 Tarık Şeker TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8501394 1-2-3-4-5
264 M35 Ali Kamil Serbest TUR NİLÜFER YAŞAM SK 2104919 4-5
259 M40 Emre Üstündağ TUR NİLÜFER YAŞAM SK 4-5
240 M40 Georgios Chytiris GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
203 M45 Fırat Sungur TUR FERDİ 1902711 1-2
253 M45 Güney Kaya TUR NİLÜFER YAŞAM SK 4-5
255 M45 Saygın Kaçar TUR NİLÜFER YAŞAM SK 4-5
241 M45 Kyriakos Papageorgiou GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 2-3-4-5
16 M55 Dmitry Perchonok ISR FERDİ 8010662 1-2-3-4-5
216 M55 Jozef Kral SVK HRCAVSKY VLK 8323332 1-2-3-4-5
225 M55 Dimitrios Karadimitrioud GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
242 M55 Georgios Vlochaitopoulos GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 2-3-4-5
202 MOP Aygün Arda Kaplan TUR ULUDAĞ OSK 2130981 1-2-3-4-5
263 MOP Süleyman Çiçek TUR ULUDAĞ OSK 2130989 1-2-3-4-5
220 MOP Szallo Laszlo ROU WATCH OUT CLUJ 1-2-3-4-5
256 W10 Defne Beri TUR NİLÜFER YAŞAM SK 5
257 W10 Öykü Kaçar TUR NİLÜFER YAŞAM SK 5
260 W10 Maya Üstündağ TUR NİLÜFER YAŞAM SK 5
266 W10 Sinem Selçuk TUR NİLÜFER YAŞAM SK 2104899 5
207 W10 Alicja Wlodarczyk TUR YAKAMOZ GSK 8032151 1-2-3-4-5
64 W12 Stanislava Evstafeva TUR FERDİ 1633111 1-2-3-4-5
68 W12 Sara Szocs ROU FERDİ 8506718 1-2-3-4-5
303 W12 Asylıeıar Akhmetova TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8150612 4-5
283 W12 Zeynep Erdal TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042577 1-2-3-4-5
284 W12 Elif Gökçe Demirel TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042578 1-2-3-4-5
290 W12 Zeynep Şeker TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8501394 1-2-3-4-5
291 W12 Selin Tutum TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042586 1-2-3-4-5
254 W12 Piraye Şirin Kaya TUR NİLÜFER YAŞAM SK 5
73 W12 Sari Szocs ROU WATCHOUT ROMANIA 8506718 1-2-3-4-5
135 W12 Melodi Naz Börekçi TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1-2-3-4-5
160 W14 Selin Gökgöz TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8514705 1-2-3-4-5
162 W14 Azra Albayrak TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8514693 1-2-3-4-5
167 W14 İpek Özener TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8520370 1-2-3-4-5
170 W14 Duru Karakoç TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8521060 1-2-3-4-5
171 W14 Zeynep Vanlı TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8520374 1-2-3-4-5
292 W14 Nurbanu Bayraktar TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8511025 1-2-3-4-5
243 W14 Aikaterini Karaousi GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
250 W14 Iordana Sortsi GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
244 W14 Maria Tsampari GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
50 W14 Yoana Egova BGR SKO SINI KAMANI 8458296 1-2-3-4-5
128 W16 Neda Selçuk TUR BURSA HEDEF GDSK 8503787 1-2-3-4-5
187 W16 İrem Özeler TUR BURSA HEDEF GDSK 8514620 1-2-3-4-5
79 W16 Zeynep Sena Özkara TUR DEMİRCİ AKINCILARI SK 8510199 2-3-4-5
81 W16 Özge Taş TUR DEMİRCİ AKINCILARI SK 1026267 2-3-4-5
206 W16 Berfu Azra Aydemir TUR FERDİ 1-2-3-4-5
83 W16 Berra Holoğlu TUR GEBZE GSİM SK 8503713 1-2-3-4-5
296 W16 Esin Ada Alp TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8509297 1-2-3-4-5
297 W16 Rabia Aslan TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8509283 1-2-3-4-5
298 W16 Elif Yıldız TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 2042588 1-2-3-4-5
299 W16 Hatice Erva Yeni TUR İNEGÖL BELEDİYE SK 8509281 1-2-3-4-5
105 W16 Esin Görgülü TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 8521063 1-2-3-4-5
107 W16 Zeynep Öz TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 1-2-3-4-5
193 W16 Duru Gültekin TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8514586 1-2-3-4-5
194 W16 Ayten Nur Candan TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8510219 1-2-3-4-5
245 W16 Charoula Goula GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
51 W16 Nataliya Egova BGR SKO SINI KAMANI 8280713 1-2-3-4-5
208 W16 Wiktoria Wlodarczyk TUR YAKAMOZ GSK 8220948 1-2-3-4-5
144 W16 Duru Kazlı TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 2102366 1-2-3-4-5
104 W18 Ceren Çoşkun TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 8513587 1-2-3-4-5
106 W18 Nehir Ela İkipinar TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 8524094 1-2-3-4-5
191 W18 Başak Yılmaz TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8505232 1-2-3-4-5
47 W18 Stanimira Dimitrova BGR SKO SINI KAMANI 8105150 1-2-3-4-5
123 W20 Begüm Yüktaşır TUR FERDİ 4-5
184 W20 Defne Naz San TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8507597 1-2-3-4-5
129 W20 Sıla Dursun TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8503787 1-2-3-4-5
119 W20 Belinay Kaplan TUR KANYON ORIENTEERING SK 4-5
120 W20 Nehir Cunbul TUR KANYON ORIENTEERING SK 4-5
121 W20 Meryem Zilan Eren TUR KANYON ORIENTEERING SK 4-5
229 W20 Rumeysa Kahraman TUR ULUDAĞ OSK 2130974 1-2-3-4-5
276 W21A Gizem Tektaş TUR FERDİ 5
30 W21A Zeynep Ebrar Ateş TUR ALTUN HEDEF SK 8511204 1-2-3-4-5
78 W21A Hatice Adıbelli TUR DEMİRCİ AKINCILARI SK 8514622 2-3-4-5
125 W21A Rüveyda Köykolu TUR KANYON ORIENTEERING SK 4-5
52 W21A Preslava Stefanova BGR SKO SINI KAMANI 8044474 1-2-3-4-5
130 W21A Beyza Tekin TUR ULUDAĞ OSK 8521131 1-2-3-4-5
222 W21A Münevver Akçay TUR ULUDAĞ OSK 2130982 1-2-3-4-5
251 W21A Ayşe Önalan TUR ULUDAĞ OSK 2130972 1-2-3-4-5
261 W21A Beyza Tuncel TUR ULUDAĞ OSK 2130967 3-4-5
262 W21A Esra Nur Şen TUR ULUDAĞ OSK 2130966 1-2-3-4-5
134 W21E Neslinur Kalkan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501391 1-2-3-4-5
157 W21E Gülce Çelik TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 1-2-3-4-5
33 W35 Tatjana Razumnaja SRB FERDİ 8505224 1-2-3-4-5
115 W35 Kamile Akbal TUR KANYON ORIENTEERING SK 4-5
246 W40 Aikaterini Giouri GRC PANHELLENIC TA IERAPETRA 5
63 W45 Ekaterina Grigoryeva TUR FERDİ 1423672 1-2-3-4-5
219 W45 Luc Szocs ROU FERDİ 1-2-3-4-5
305 W50 Emine Öztürk TUR BURSA ORYANTİRİNG SK 8041223 4-5
215 W55 Miriam Kralova SVK HRCAVSKY VLK 8625 1-2-3-4-5
247 W55 Sofia Smyrnopoulou GRC PANHELLENIC TA ARIDAIA 5
36 WOP Elif Özdemir TUR FERDİ 1-2-5
248 WOP Chrysoula Bitouni GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5
249 WOP Alexandra Tsigkouni GRC PANHELLENIC TA LAVRIO 5

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizin kullanımını kolaylaştırmak ve size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Gizlilik ve Çerez Politikası

Loading...