Sıra No Kategori Adı Soyadı Ülke Kulüp SI No Etaplar Onaylı
42 M35 Ali Mutlukan TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 7208059 1-2-3-4-5
44 M35 Mehmet Elieyi TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 1100450 1-2-3-4-5
11 M35 Nazim Altun TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8501839 1-2-3-4-5
271 M35 Çağlar Kasım TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8516515 1-2-3-4-5
29 M40 Kadri Kocaer TUR FERDİ 1-2-3-4-5
67 M40 Attila Szocs ROU FERDİ 8506728 1-2-3-4
165 M40 Ciprian Popa ROU FERDİ 8032694 1-2-3-4
15 M40 Deniz Özşahin TUR ANKARA GSM 8502548 1-2-3-4-5
146 M40 Fatih Rüştü Keten TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1234567 1-2-3-4-5
168 M40 Ahmet Sezer TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 7205200 1-2-3-4-5
37 M40 İlker Açık TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 8502539 1-2-3-4-5
43 M40 Barış Baltacı TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 8502519 1-2-3-4-5
2 M40 Cihan Sanver TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501386 1-2-3-4-5
23 M40 Erkan İyigün TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8510217 1-2-3-4-5
114 M40 İslam Akgüneş TUR OSMANİYE OGİDOS 8514575 1-2-3-4-5
22 M40 Cem Gündoğdu TUR PİKOLO SK 8516516 1-2-3-4-5
25 M40 Alper Kaya TUR PİKOLO SK 8514628 1-2-3-4
13 M40 Mesut Salman TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8502547 1-2-3-4-5
211 M40 Aydoğan Aksaç TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 2072999 1-2-3-4-5
71 M40 Attila Szocs ROU WATCHOUT ROMANIA 8506728 1-2-3-4-5
210 M40 Lukasz Wlodarczyk TUR YAKAMOZ GSK 8004603 1-2-3-4-5
98 M40 Hüseyin Börekçi TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 7208055 1-2-3-4-5
99 M40 Mesut Ankıtçı TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 7208057 1-2-3-4-5
27 M45 Tolga Yücel TUR FERDİ 1-2-3-4-5
152 M45 Barış Derince TUR FERDİ 8502557 1-2-3-4-5
77 M45 Hasip Mahir Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511038 1-2-3-4-5
89 M45 Dejan Avramović SRB AOK KOŠUTNJAK - BEOGRAD 233048 1-4-5
159 M45 Ekrem Deniz TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8507597 1-2-3-4-5
153 M45 Ozan Çelik TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 1-2-3-4-5
164 M45 Yaraslau Tkachou CYP ORIENTACTION 8000520 1-2-3-4-5
12 M45 Salih Ergül TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8502552 1-2-3-4-5
17 M45 Veli Emre TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 9005246 1-2-3-4-5
86 M50 Alexandru Marian Negoita ROU FERDİ 8404303 1-2-3-4-5
21 M50 Nuri Dağdelen TUR FERDİ 8111111 1-2-3-4
38 M50 Atila Güzelhan TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 1100466 1-2-3-4-5
39 M50 Ercan Tilkicik TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 1405896 1-2-3-4-5
41 M50 İsa Dönmez TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 2102364 1-2-3-4-5
45 M50 Mehmet Bilen TUR GÜNEŞİM GSK 7205158 1-2-3-4-5
6 M50 Mehmet Ünal TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 422664 1-2-3-4-5
85 M50 Paolo Consoli TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8126908 1-2-3-4-5
185 M50 Hamdi Murat Dündar TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1395227 1-2-3-4-5
137 M50 Damir Gobec HRV OK VIHOR 8411972 1-2-3-4-5
269 M50 Milen Milanov BGR SARNENA GORA 8655713 1-2-3-4
59 M50 Kostadin I Novakov BGR SKO SINI KAMANI 8004444 1-2-3-4
60 M50 Ludovic Antresangle TUR YAKAMOZ GSK 8407007 1-2-3-4-5
91 M50 Suat İpekoğlu TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8522207 1-2-3-4-5
97 M50 Hüseyin Doğan TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8502538 1-2-3-4-5
143 M50 Ersin Kazlı TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1405898 1-2-3-4-5
258 M55 Nafiz Akbay TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511058 1-2-3-4-5
126 M55 Tanzer Dursun TUR BURSA HEDEF GDSK 8503788 1-2-3-4-5
40 M55 Recep Kıyısın TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 2104886 1-2-3-4-5
7 M55 Mehmet Güzel TUR ERDEMLİ BELEDİYE SK 1-2-4
1 M55 Berkay Kılıçoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8000014 1-2-3-4-5
179 M55 Necati Yıldız TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1416857 1-2-3-4-5
278 M55 Sinan Şen TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8168997 1-2-3-4-5
176 M55 Ali Elgün TUR KANYON ORIENTEERING SK 8019420 1-2-3-4-5
189 M55 Damir Radanović HRV OK VIHOR 222401 1-2-3-4-5
54 M55 Ilian Dyankov BGR SKO SINI KAMANI 9005555 1-2-3-4-5
55 M55 Ivan Ivanov BGR SKO SINI KAMANI 8652505 1-2-3-4-5
93 M55 Kudret Gökbulut TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8501419 1-2-3-4-5
117 M55 Turhan Yılmaz TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1-2-3-4-5
180 M60 Bojan Jevševar SVN FERDİ 8639721 1-2-3-4-5
95 M60 Soner Yazıcı TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1405907 1-2-3-4-5
218 M65 Zivota Tasic SRB FERDİ 8500218 1-2-3-4-5
10 M65 Ali Çelebi TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8055755 1-2-3-4-5
28 M65 Kurtuluş Anıl TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8518815 1-2-3-4-5
84 M65 Ilija Dimitrijević SRB OK DIF 8098859 1-2-4
116 M65 Ali Ömerca TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1-2-3-4-5
118 M65 Nihat Köksal TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1405906 1-2-3-4-5
158 M70 Mahmut Mete Gür TUR FERDİ 1-2-3-4
90 M70 Michael Savvides CYP ORIENTACTION 1050965 4
92 M70 Ahmet Çeltik TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 1395263 1-2-3-4-5
282 MOP Ender Yıldırım TUR FERDİ 1-2-3-4-5
132 MOP Oguz Baktir TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2133763 1-2-3-4-5
148 MOP Melih Yağız Keten TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1234567 1-4-5
149 MOP Emirhan Keten TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1234567 1-4-5
234 MOP Mert Yılmaz TUR SAFARİ DSK 8501362 1-2-3-4-5
147 W35 Yeliz Keten TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1234567 1-2-3-4-5
186 W35 Emine Sezgünsay TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 7003237 1-2-3-4
190 W35 Tena Sakar HRV OK MAKSIMIR 8110141 1-2-3-4-5
307 W40 Şengül Üzen Cura TUR FERDİ 8511063 1-2-3-4-5
20 W40 Okşan Girgin TUR GEBZE GSİM SK 8503703 1-2-3-4-5
4 W40 Gonca Ünal TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8514630 1-2-3-4-5
19 W40 Sevcan Sanver TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501366 1-2-3-4-5
46 W40 Elena Gvozdeykova BGR SKO SINI KAMANI 8334440 1-2-3-4-5
56 W40 Aneta Novakova BGR SKO SINI KAMANI 8420934 1-2-3-4-5
57 W40 Aseniya Egova BGR SKO SINI KAMANI 1232014 1-2-3-4-5
209 W40 Agnieszka Wlodarczyk TUR YAKAMOZ GSK 8032150 1-2-3-4-5
94 W40 Ahu Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8509253 1-2-3-4-5
66 W45 Luciana Szocs ROU FERDİ 850070 1-2-3-4
273 W45 Nebahat Sarıca TUR Anatolia o-group 8044565
150 W45 İlknur Müjdeci TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8660030 1-2-3-4-5
14 W45 Banu Kılıçoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8055757 1-2-3-4-5
281 W45 Itır Atadiyen TUR İZMİR ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ 8503748 1-2-3-4-5
154 W45 Gülcan Çelik TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK 1-2-3-4-5
138 W45 Ana Kovačić HRV OK VIHOR 8510061 1-2-3-4-5
61 W45 Violeta Penkova BGR SKO SINI KAMANI 8163029 1-2-3-4-5
70 W45 Luciana Szocs ROU WATCHOUT ROMANIA 8500708 1-2-3-4-5
268 W50 Desislava Milanova BGR FERDİ 4660046 1-2-3-4
127 W50 Nilüfer Dursun TUR BURSA HEDEF GDSK 8503790 1-2-3-4-5
65 W50 Pervin Avşar TUR GÜNEŞİM GSK 8227002 1-2-3-4-5
267 W50 Mürvet Dirim TUR KOCAELİ ORYANTİRİNG SK 8503728 1-2-4
136 W50 Ivana Gobec HRV OK VIHOR 8510060 1-2-3-4-5
58 W50 Nedyalka Mandeva BGR SKO SINI KAMANI 2034112 4
279 W55 Sibel Şen TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8169097 1-2-3-4-5
62 W55 Milka Radeva BGR SKO SINI KAMANI 338495 1-2-3-4-5
181 W60 Anica Hribar SVN FERDİ 8639720 1-2-3-4-5
139 W60 Maja Cvitković HRV OK VIHOR 8222231 1-2-3-4-5
88 W60 Diana Bridger CYP ORIENTACTION 8201914 1-2-3-4-5
18 W65 Nermin Fenmen TUR FERDİ 8021156 1-2-3-4
274 W65 Nuriye Uzuncan TUR DORUK DAĞCILIK VE DSK 2105908 1-2-3-4
82 W65 Natalia Deconescu ROU PC TG JIU 8640214 1-2-3-4-5
275 W70 Nigar Boz TUR DORUK DAĞCILIK VE DSK 2105916 1-2-3-4

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizin kullanımını kolaylaştırmak ve size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Gizlilik ve Çerez Politikası

Loading...